3.6.2024 - 7.7.2024 |5 modulů | on-line kurz

PRO:MĚ – střed ve formě

 
PRO:MĚ – střed ve formě

Ke kurzu

3.6.2024 - 7.7.2024 | 5 modulů | on-line kurz

Představ si, že jsi na začátku své vysněné cesty – cesty za svým tělem, cesty sama k sobě, cesty za cílem být ženou ve formě. A představ si, že Ti na této cestě někdo podá ruku a pomůže Ti zvládnout veškeré překážky, které už jsi tolikrát vzdala. Ta pomocná ruka je kurz PRO:MĚ, který vedou dvě zkušené lektorky Veronika Strachotová a Tereza Ranftlová, které v kurzu propojují efektivní, rychlé a jednoduché cviky, výživové tipy a nastavení mysli.

 

Cítíš se, jako by tvé tělo bylo cizí?

 • Máš už dost všech otravných diet, internetu, který Ti ukazuje tolik krásných proměn - A KDE JE TA TVOJE?
 • Jsi z toho všeho někdy už tak vyčerpaná, že se radši zavřeš a dáš si potají sušenku, protože máš po krk rad: „NEŽER!“, i když se tolik snažíš a skoro nejíš?
 • Když se podíváš do zrcadla vidíš vyvalené břicho jako bys byla v pátém měsíci? A dokonce Ti to už někdo řekl?
 • Trápí Tě bolesti zad, trpíš i migrénami, nebo cítíš v těle těžkost?
 • Už jsi v té fází, že nikomu a ničemu nevěříš?

A co kdybys začala tím, že začneš věřit sama sobě? Jsi tu, protože Tě sem něco přitáhlo a my jsme tu pro Tebe. I my jsme v sobě musely vyřešit mnoho bolestí, přepsat vzorce, které nám mnozí radili, přestat dřít své tělo z kůže bez kýžených výsledků. A proto jsme tady teď – když jsme mohly my, můžeš i Ty.

 • Můžeš se konečně cítit skvěle, ve formě a plná energie.
 • Můžeš být plně podpořena na cestě za svým snem pochopit své tělo v souvislostech, propojit vědomosti s praxí.
 • Být konečně bez bolesti, své břicho mít najednou ploché i večer.
 • Mít život konečně bez diet a najíst se s chutí a radostí.
 • Jaký je to pocit vidět své tělo v síle, nemít strach s chutí se zakousnout do jídla a být spokojená sama se sebou?

V kurzu jsme Ti připravily každý týden v propojení – pohybu, stravy a mindsetu. Protože už moc dobře víme, že tahle kombinace funguje a je naprosto jedinečná, geniální a jednoduchá. 

PRO:MĚ – střed ve formě
 

My už jsme si tím vším prošly a ulehčíme Ti cestu!

Pohybem Tě bude provázet Veronika Strachotová, DiS., která už od čtyř let stála na špičkách, vystudovala taneční konzervatoř, je vyškolenou instruktorkou Bikram yogy a má mnoho let pedagogické praxe. Mnoho pohybu v životě vyzkoušela a po porodu prvního syna s velkým úsilím objevila zdravotní cvičení, pochopila souvislosti, které dříve neviděla, nikdo jí je nenaučil a zjistila, že ten nejjednodušší pohyb ve správném nastavení je tím nejúčinnějším zdrojem, jak posílit tělo zevnitř ven. Ve své praxi už provedla stovky žen, nejen po porodu, na cestě za plochým břichem, funkčním tělem bez bolesti a pomohla jim objevit svou vnitřní sílu.

 • Je zakladatelkou značky For:ma a od narození svého prvního syna v roce 2016 se začala věnovat cvičení po porodu.
 • Vystudovala 1. taneční konzervatoř v Praze.
 • Ve studiu For:ma se zaměřuje na kurzy cvičení po porodu a cvičení pro zralé ženy.
 • Instruktorka zdravotního cvičení, Bikram yogy. 

Ve výživě je odbornice Bc. Tereza Ranftlová, která se tímto tématem zabývá už od svých 19 let, kdy řešila své zdravotní problémy skrze stravování. Vystudovala Výchovu ke zdraví, kde se výživou velmi zabývala. Nikdy nebyla příznivcem diet, ale ve svých 24 letech nebyla ani ve své vnitřní síle a sebevědomí natolik ukotvená, aby jí nesvedla z cesty slova jednoho muže, který vyslovil: „měla bys zhubnout aspoň pár kilo“, a tak spadla do diety rovnýma nohama, a pak už nebylo cesty zpět, jo-jo efekt, kila nahoře, malé sebevědomí a ten pocit, že raději nebudu jíst, abych ještě víc nepřibrala. Když konečně díky svému nynějšímu partnerovi objevila svou sílu, navrátila se k jídlu s chutí a kila byla ty tam. V tomto bodě věděla, že má možnost své zkušenosti předávat dál a pomáhat, nejen ženám v cestě za svými cíli – dobrým stravováním, a tak důležitým mindsetem.

 • Vystudovala výchovu ke zdraví a dlouhé roky se věnuje výživě v souvislostech tak, aby převážně ženy mohly jíst s radostí a bez diet.
 • Ve studiu For:ma se zaměřuje na kurzy cvičení maminek s dětmi a výživově vzdělávací kurzy i individuální konzultace.
 • Insturktorka zdravotního cvičení, Bikram yogy.

Pět týdnů se rázem promění v radostnou procházku, kde poznáš mnoho nového, objevíš sílu v jednoduchosti, potkáš věci, které už dobře znáš a všechno ti do sebe začne zapadat jako ozubená kolečka. V cíli na Tebe čeká Tvé nové JÁ, to, které už ví, že být ve formě už není jen hloupá fráze a hlavně ví, že to jde. I když jsi už zkusila mnoho diet, navštívila několik fitek a možná i trenérů a jen mezi tím vším chyběla ta důležitá spojka. Proto Ti v kurzu přinášíme i pohled na Tvé mentální nastavení, ať konečně proměníš své obavy, strachy, stres jen v pomocníka na cestě k Tvému cíli – Tvé tělesné i duševní pohodě.

 

Na co se můžeš těšit?

Kurz je na čtyři týdny a jeden bonusový, kde ještě vše podpoříme a propojíme do každodenní praxe tak, abys po ukončení měla jistotu, že vše zvládneš, že máš vše dobře nastavené, uchopené a už jen kráčíš s radostí k ještě lepším zítřkům v radosti a spokojenosti sama se sebou a svým tělem.

 • Cvičební videa - jednoduché, rychlé a efektivní cviky, které můžeš využít kdekoli a kdykoli
 • Anatomická okénka.
 • Výživová okénka – tipy a rady, jak vyživit své tělo tak, aby se nastartoval metabolismus a nemusela jsi se bát jíst.
 • Pro lepší nastavení mysli - relaxace a vizualizace s vyladěným hudebním podkladem, který je naladěn na vysoké uvolňující frekvence
 • Skripta o pohybu a výživě ke stažení v pdf formátu, které Ti zůstanou navěky.
 • Velká podpora facebookové skupiny - živá vysílání, možnosti otázek, soutěže.

Bonusový týden je ke kurzu započítán ZDARMA a můžeš se těšit na propojení do běžného dne – rychlé, jednoduché tipy a triky, jak zlepšit kvalitu každého dne. 

Kurz zůstává otevřený následující dva týdny po ukončení kurzu.

PRO:MĚ – střed ve formě
 

Napsali o nás

Všem ženám doporučuji kurz od For:ma České Budějovice s názvem Pro:mě - střed těla ve formě, jakožto i jakýkoliv jiný. Tento je pětitýdenní, navíc online a propojuje rady, tipy a triky z oblasti cvičení, výživy a mindsetu. Věřím, že každá žena si v něm najde to své a dokáže pozitivní změny jednoduše implementovat do každodenního života.

Edita B. M.
Edita B. M.
Facebook
 

Vzkaz všem holkám a hlavně maminám: mám za sebou 5ti týdenní kurz, který pohladil tělo i duši, vyjasnil jídelníček a v leže s dětmi na hlavě jsem cvičila sci-fi cviky na ploché břicho. Prostě koukněte na For:ma České Budějovice , a holky Veronika Strachotová a Tereza Ranftlova vás navedou, jak být ve formě.

Jitka I. K.
Jitka I. K.
Facebook
 

Chtěla bych moc poděkovat holkám z For:my za parádní on-line kurz. Tereza Ranftlova a Veronika Strachotová jste úžasné ženy a jsem ráda, že jsem do toho s vámi šla a mohla vás poznat. Ani v lázních mi neřekli tolik věcí o stravování a cviků jako vy dvě. Konečně jsem mohla pochopit vše komplexně a propojit si to a dát se konečně také na 1. místo. Furt jsem si říkala zda se mám přihlásit nebo ne, ale moje intuice byla správná. Konečně po hodně letech mě nebolí záda a zároveň se mi i tím upravilo zažívání a trávení. Dekuji za rady a určitě budu s vámi ráda pokračovat dál a těším se na vás přímo v kurzu. Dekuji za vaše velká srdce nám všem ostatním pomoci a vše správně uchopit a vzít do svých rukou.

Jana H.
Jana H.
Facebook
 

For:ma České Budějovice zahájila výzvu Pro:mě - střed ve formě srpen 2023, které jsem se zúčastnila a mohu každé z vás doporučit. Ti kteří nemají čas sami na sebe, a nebo ti kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit v posilovnách a nebo dlouhými nesmyslnými cvičeními, tak tahle výzva stala za to. Sledujte facebookovou stránku For:ma České Budějovice, kde proběhne za nedlouho podobná výzva. Jde o to, že každý týden obdržíte videa o výživě, o cvičení, o anatomii a i videa, u kterých můžete na chvíli vypnout a relaxovat. Holky vše skvěle vysvětlí, že i poměrně náročná cvičení na pochopení - zvládne každý (když chce ). Abych pravdu řekla, tak cvičení a výživa hraje v mém životě důležitou roli a ten, kdo si myslí, že o tom ví všechno, tak se mooooooooc mooooc mooc plete. Takže neváhejte se přidat do skupiny Pro:že - buď ženou ve formě a sleduj novinky a výzvy, které holky tvoří.

Kateřina S.
Kateřina S.
Facebook
 

Pokud nevite jak cvicit nebo jak spravne a co jist, doporucuji tyto dve uzasne zeny Tereza Ranftlova a Veronika Strachotová!! Dekuji za super kurz a tesim se na dalsi.

Lucka V.
Lucka V.
Facebook
 

Holky, já Vám chci prostě poděkovat. Vím kolik je za tím ráce, času, nervů, opakování atd. Kurz byl skvělý,přehledný,jasný,dávaly jste spousty možností na otázky,podávaly jste ruku,daly jste do toho nejen svůj čas,ale i srdce. Takže za mě moc děkuju a jsem ráda,že jsem si kurz zaplatila,byly to peníze investované hlavně do mě.Cvičím pravidelně každé ráno,dokonce vstávám i dříve (5:50),abych vše stihla.Ale mě je pak celý den tak dobře. Verčo, Veronika Strachotová v dost věcech jsi mě připomínala,jako bývala Fitness aerobička jsem měla pořád pocit,že musím.Že proč nemám ty břišáky,když furt cvičím. Terezka, Tereza Ranftlová už mě pak poznala jako holku,co chtěla vypadat lépe a taky se dost nadřela. Vím,že mám velké neřesti v oblasti jídla,snažím se,ale jsem prostě labužník a mám ráda dobré víno a celý život říkám,že cvičím,abych se mohla dobře najíst. Váš kurz mě určitě spousty věcí naučil a protože dojíždět do CB je pro mě nereálný tak on-line je pro mě nejlepší a těším se na další. Přikládám i foto.Já osobně mám hlavně skvělý pocit a cítím se výborně. DĚKUJU MOC!!!!

Denisa V.
Denisa V.
 

První bych Vám chtěla poděkovat za skvělý nejen kurz, ale celkový Váš přístup. Na kurz jsem se přihlásila po Poporodním kurzu s Verčou, tak jsem věděla, že cvičení bude skvělé zopakování a bylo. Byla jsem tedy více zvědavá na část kurzu o výživě a moc mile mě překvapilo, že jde informace podat pozitivně, jasně a hlavně bez nějakého opovrhování nad různými otázkami (špatná předchozí zkušenost jinde). Jste skvělé a moc Vám fandím.

Kristýna Křížková
Kristýna Křížková
 

Milé ženy, předně bych Vám chtěla poděkovat za to, že jste vytvořily skvělý kurz, nadupaný informacemi, přitom pozitivně naladěný, že je radost dívat se na každé video. Jsem ráda, že jsem ho absolvovala (ještě nejsem na konci, ale jedu na vlně). Co se týče pohybu, věděla jsem, do čeho jdu, mám za sebou individuální lekce s Veru a dvakrát offline kurz Pro.Ma, i tak pro mě bylo přínosné si vše připomenout od začátku a plus nové informace a rady do každodenního režimu. Co se týká výživy, tam to pro mě byl dá se říct game changer. Ani nedokážu říct, co přesně mi změnu přineslo, asi kombinace více faktorů a určitě změna mindsetu. Ale cítím se mnohem lépe, více nasycená, lehčí. Určitě i v kombinaci se zavedením nitrobřišního tlaku semtam v průběhu celého dne, někdy více, někdy méně. Cítím, jak mé tělo lépe funguje. A chci se za to i touto cestou pochválit, že jsem do toho šla a udělala změny, snad udržitelné. Děkuji za vás i v offline světě, pomohly jste mi dát břicho do formy i skoro tři roky po porodu, a díky tomu se cítím zase ve svém těle dobře.

Petra V.
Petra V.
 

Já jsem zatím stále v kurzu. Začátek mi nějak utekl, ALE jsem nadšená,ptž od porodu druhé dcery mě strašně bolelo v kříži a už teď pozoruju velkou změnu, bolest se neuvěřitelně zmírnila už po prvním týdnu, kdy jsem “jen” dýchala. A doufám, že i ta estetická stránka se zlepší.

Vlaďka Šuláková
Vlaďka Šuláková
 

Nejdříve bych chtěla Vám oběma moc poděkovat, že se Vám podařilo vytvořit tak skvělý kurz, protože takhle propojit vše v jednom, je naprosto skvělý. Navíc videa nejsou nijak extrémně dlouhá, takže se to dá i časově zvládat a skvělé je, že většinu cvičení člověk zvládne kdekoliv a díky Vám mnohem více přemýšlím o jídle a věřím, že ta změna bude už napořád.

Lucie N.
Lucie N.
 

Děkuji z celého srdce za tenhle kurz. Je za ním vidět spousta práce, času a nadšení pro věc. A odpovídání na otázky jasně, srozumitelně a mile, že si člověk nepřipadá jako blbec. I když jsem někdy trochu pomalejší a zvlášť s "neviditelnými" cviky poněkud bojuju, vnímám, že se s mými hlubokými břišními svaly něco děje. Hodlám v jejich posilování pokračovat a po čase přejít i na ty vnější a třeba se ještě zploštím a nebudu muset měnit šatník a styl. Moc vám oběma fandím a těším se na další kurzy a vysílání!!!

Iva Hájková
Iva Hájková
 

Úža holky Veronika Strachotová a Tereza Ranftlová jsou strašně usměvavé a nabité energií. Najdete je ve studiu For:ma České Budějovice, kde se Vám budou plně věnovat a se vším rády poradí. Pěkně si s nimi zacvičite, poznáte své tělo, pochopíte proč se třeba v těle děje-co se právě děje a vytuníte nějaké supr mlsání. Takže si přijďte zacvičit nebo poradit s výživou na 100% doporučuji

Martina P.
Martina P.
Facebook
 

Zobrazit další recenze

 

Program kurzu

Týden 1 - Nadechni se!

moreVíceMéně

Dozvíš se základní informace o dechu. Naučíš se správně nastavit tělo v sedu a v lehu.

Dostaneš první návod, jak se podívat na svůj jídelníček a začneš vychytávat mouchy.

Naladíš se na změnu nejen fyzicky, ale i psychicky v mindsetovém videu.

Týden 2 - Objev sílu!

moreVíceMéně

Svou pozornost nasměruješ k pánevnímu dnu, se kterým se naučíš pracovat.

Pojď se ponořit do chápání makroživin ve tvém jídelníčku

Objev svou sílu nejen ve cvičení, ale ve svém mentálním nastavení.

Týden 3 - Do hloubky!

moreVíceMéně

Objevíš hluboké svaly břišní, o kterých možná ještě nevíš.

Ponoř se - voda je náš životní elixír.

Vyladíš se relaxací do vysokých vibrací.

Týden 4 - V lehkosti!

moreVíceMéně

Pochopíš souvislosti - záda jsou břicho.

Nastavíš svou mysl a uvolníš se ve výživě - práce s mindsetem.

Přidáš do své praxe nové vychytávky pro funkční střed.

Bonusový týden - Pro každodennost!

moreVíceMéně

Jak své pohybové návyky převedeš do každodennosti.

S výživou doma, na cestách, oslavách a pro radost.

Bonusová extra lekce s Verčou pro aplikaci všech naučených technik.

Bonus v hodnotě 1.900 Kč ke kurzu ZDARMA!

 
Cena kurzu6 850 Kčs DPH

Zapoměli jste heslo?