Menu
 
 

Ať je cvičení po porodu všem známé a dostupné.

 
Osvěta
 

V některých zemích je cvičení po porodu běžně dostupné, stejně jako všechny informace s tímto obdobím spojené. U nás už se situace zlepšuje, ale stále je důležité šířit osvětu! Věříme tomu, že se i u nás postupem času dostanou všechny informace do povědomí rodiček a do všech porodnic a s tím spojená i poporodní péče. 

Po porodu je důležité, abys byla brzo zpátky ve formě, zbavila se vypouklého břicha, inkontinence, povolených břišních svalů a svalů pánevního dna. Ne, nemusíš na sebe tlačit a hned chodit běhat, ale Tvé tělo potřebuje speciální a jemnou práci. Když své tělo dostaneš do správného nastavení a přesně budeš vědět jak aktivovat hluboké svaly a posilovat pánevní dno, pak se Ti dostaví tolik potřebná energie, kterou prostě všechny maminky eceňují.

Pořád se vzděláváme a snažíme se stále aktualizovat všechny vědomosti a hned vše převádíme do praxe. Možná už máš po porodu několik let, ale i Ty můžeš začít měnit své tělo k nepoznání. To vše předáváme v našem stuidiu For:ma ženám, které se dostanou pod naše vedení. Vytvořily jsme i on-line kurzy pro ženy, které se k nám nemohou z jakýchkoli důvodů dostavit osobně.

Hledej si na sebe čas a investuj do svého těla moudře, protože se taková investice stonásobně vrátí. Budeš nejen vypadat a cítit se lépe, ale získáš tolik potřebnou životní energii pro sebe, svou rodinu, své dítě. A to za to stojí! 

 
 

Další články