Menu
 
 

Ve For:mě pečeme pekáče buchet!

Jak na pekáč buchet i po porodu.

 
Ve For:mě pečeme pekáče buchet!
 

Mnozí lidé si myslí, že pro posílení středu těla je potřeba dělat úmorné sedy lehy každý den a čím víc, tím líp. Možná tě potěšíme až zjistíš, že nic takového po tobě nebudeme chtít a není to ani potřeba. 

Při cvičení zapojujeme core - správný dech s použitím bránice, pánevní dno, příčné břišní svaly a hluboké svaly zádové. Z jógové praxe využíváme posílení, protažení a zároveň vyrovnání hormonů. Cviky jsou jemné, nejčastěji prováděné v lehu na zádech. A můžeme ti zaručit, že správně provedené cvičení na tobě bude vidět rychleji a mnohem více než kdybys dělala sto sklapovaček denně. 

Tvé břicho bude silné a vytvarované podle toho, jak je nejsilnější jeho nejslabší článek. Z toho vyplývá, že se zaměřujeme na ty nejhlubší a nejjemnější svaly, díky kterým se rýsují ty největší svalové struktury. 

Ve studiu For:ma v Českých Budějovicích už ženy ví, jak se svým středem pracovat. A pro Ty, které jsou od nás příliš daleko, jsme vytvořily pětitýdenní on-line kurz Pro:mě - střed ve formě, kde se naučí nejen zapojit střed těla, pánevní dno, svůj dech a hluboký stabilizační systém, ale zároveň se zaměří na svůj jídelníček i mentální nastavení, které nám mnohdy brzdí všechny naše snahy.

Těšíme se na společný čas kdekoli. Pojďme bořit mýty!

Ze srdce Veru a Terez.

 
 

Další články